людям з порушенням зору
Відділ освіти Сквирської міської ради

Сквирський ЦДЮТ

Змагання з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі) на Сквирщині

З метою популяризації та розвитку авіамодельного спорту серед дітей та молоді 20 червня 2021 року на Сквирщині відбулися змагання з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі), на які були запрошені команди з м. Сквира, смт. Ставище, м. Біла Церква. Сквирщину на змаганнях представляла команда у складі: Приймак Антон, Приймак Артем, Пошелюзний Максим, Яровий Назар, Тесельський Іван, Іваненко Володимир, Іваненко Андрій, Іваненко Микола, Асавальчук Тимур, Шендерівський Михайло, Фурманюк Богдан, Вдовенко Макар.

09:07 23.06.2021

Свято талантів

09 червня 2021 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбулись урочистості з нагоди закінчення навчального року.

15:19 09.06.2021

ВЕСЕЛКОВИЙ СВІТ ДИТИНСТВА

01 червня 2021 року відбулась дитяча святково-розважальна програма «Веселковий світ дитинства», яку підготували та провели педагоги та вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи за участю відділу культури, молоді і спорту Сквирської міської ради.

10:40 02.06.2021

Вишиванкою квітує Україна

20 травня 2021 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбулось святкування Дня вишиванки. Свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення і носіння етнічного вишитого українського одягу. Творчу атмосферу та настрій на заході створювали вихованці вокальних гуртків Сотніченко Аліна, Поліщук Михайло та вихованці зразкового хореографічного колективу «Сквиряночка». Жовто-блакитним кольором приваблював надпис «Україна – це ми», який власноруч виготовили вихованці  гуртків Центру творчості.

20:55 20.05.2021

Міжнародний конкурс екоплаката

Протягом квітня 2021 року Державним університетом інфраструктури та технологій у співпраці з Державним науково-методичним центром змісту культурно-мистецької освіти було проведено обласний етап Міжнпародного конкурсу екоплакатів.

16:00 29.04.2021

ВЕЛИКОДНІЙ МАЙСТЕР-КЛАС

Надія Хорт, керівник гуртка «В’язання гачком» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, запрошує на майстер-клас «Виготовлення Великодніх курчаток»

15:19 27.04.2021