Інтерактивна школа керівника «Вивчаємо абетку для директора: готуємося до інституційного аудиту»

Дата: 13.01.2022 09:24

12 січня 2022 року відповідно до плану роботи відділу освіти Сквирської міської ради в онлайн форматі відбулося засідання інтерактивної школи керівника на тему «Вивчаємо абетку для директора: готуємося до інституційного аудиту».

Під час заходу Любов Котяй, директор Сквирського ЦПРПП, розглянула з керівниками закладів освіти особливості розбудови внутрішньої системи якості освітньої діяльності та якості освіти, надала практичні поради та рекомендації щодо розбудови систем внутрішнього та зовнішнього оцінювання. Також ознайомилися з підказками експертів Державної служби якості освіти щодо проведення самооцінювання управлінської діяльності, а саме: як оцінити у закладі освіти стратегію закладу освіти та систему планування, відносини, прозорість, етичні норми, кадрову політику та професійний розвиток педагогів, освітній процес і співпрацю, академічну доброчесність.