Відділ освіти Сквирської міської ради

Сквирський РЦПРПП

Шановні колеги!
Якщо Вам потрібна допомога з питань:
- професійного розвитку;
- діяльності професійних спільнот;
- підвищення кваліфікації (бази даних програм, інші джерела інформації, необхідні для професійного розвитку);
- надання психологічної підтримки;
- планування та визначення траєкторії професійного розвитку;
- проведення супервізії;
- розроблення документів закладу освіти;
- особливостей організації освітнього процесу за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання;
- впровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти і нових освітніх технологій,
Ви можете звернутися у Сквирський РЦПРПП для замовлення консультації (індивідуальної чи групової), заповнивши дану форму.
Для надання консультації з Вами зв'яжуться працівники Центру у спосіб, вказаний Вами у даній формі.

21 січня 2021 року на базі Сквирського ЦПРПП на платформі Google Meet відбувся онлайн інтенсив «Дистанційна освіта: якісно та доступно» для педагогічних працівників закладів освіти.

15 січня 2021 року відповідно до плану роботи відділу освіти Сквирської міської ради на базі Сквирського РЦПРПП відбулася консультація «Корекційна діяльність педагога в освітньому процесі в закладах ЗЗСО» для вчителів, які ведуть корекційно-розвиткові заняття у закладах ЗЗСО.

05 січня 2021 року в рамках освітнього марафону «Ідеї та можливості педагогів Сквирщини» на базі Сквирського РЦПРПП відбувся семінар «Використання методів наративної  психотерапії в консультативній роботі практичного психолога».

05 січня 2021 року в рамках освітнього марафону «Ідеї та можливості педагогів Сквирщини» на базі Сквирського РЦПРПП відбулася онлайн-нарада «Про впровадження системи НАССР в закладах освіти» для відповідальних за харчування та медичних сестер закладів освіти.

04 січня 2021 року відбулося друге засідання обласної педагогічної студії Плівачук Катерини Володимирівни, викладача КНЗ КОР «КОІПОПК», кандидата педагогічних наук; Сича Василя Михайловича, директора Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 імені Петра Тисьменецького Сквирської районної ради, кандидата психологічних наук, із теми «Психолого-педагогічна організація партнерської взаємодії закладу освіти і батьків».

05 січня 2021 року в рамках освітнього марафону «Ідеї та можливості педагогів Сквирщини» на базі Сквирського РЦПРПП відбулася консультація «Поради педагогам, що працюють з дітьми з ментальними порушеннями» для асистентів та вчителі інклюзивних класів.

05 січня 2021 року в рамках освітнього марафону «Ідеї та можливості педагогів Сквирщини» на базі Сквирського РЦПРПП відбулося перше заняття Школи комп’ютерної майстерності для педагогічних працівників Сквирського РЦДЮТ.

04 січня 2021 року в рамках освітнього марафону «Ідеї та можливості педагогів Сквирщини» на базі Сквирського РЦПРПП відбувся районний захід «Панорама творчих здобутків педагогів».

04 січня 2021 року в рамках освітнього марафону «Ідеї та можливості педагогів Сквирщини» на базі Сквирського РЦПРПП відбувся семінар «Попередження та профілактика булінгу в освітньому середовищі».

04 січня 2021 року відбулася групова консультація «Комунікаційний інструментарій для навчальних закладів». Консультування відбувалося в форматі онлайн на платформі webclass.

23 грудня 2020 року відбулася групова консультація «Оцінювання навчальних досягнень учнів та ведення класних журналів у початковій школі». Консультування відбувалося в форматі онлайн на платформі webclass.

16 грудня 2020 року відповідно до плану роботи сектору освіти Сквирської райдержадміністрації відбувся онлайн семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на тему «Організація виховної роботи в закладах освіти в умовах карантину».

09 грудня 2020 року відбулося онлайн-консультування «Розвиток професійних компетентностей: через самоосвіту до професійного розвитку» для педагогів Сквирщини. Консультування провела Любов Котяй, директор Сквирського РЦПРПП.

З метою визначення форм і тематики заходів у форматі онлайн, поширення педагогічного досвіду серед усіх категорій педпрацівників, всебічного, комплексного вивчення педагогічної діяльності учителів, що атестуються та змістовного проведення доатестаційного періоду у грудні – лютому 2020/2021 навчальному році запрошуємо, вчителів які атестуються на встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та на відповідність раніше присвоєній категорії «спеціаліст вищої категорії» і відповідність раніше присвоєному званню «Старший вчитель», пройти діагностичне опитування до 7 грудня 2020 року.

Запрошуємо пройти педагогічне діагностичне опитування до 10 грудня 2020 року

12 листопада 2020 року Сквирським районним центром професійного розвитку педагогічних працівників було проведено вебінар «Дистанційне навчання за новим положенням: виклики, практики, перспективи» для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Сквирщини.

Сквирський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників запрошує до співпраці адміністрацію та педагогічних працівників закладів освіти.