Відділ освіти Сквирської міської ради

Сквирський РЦПРПП

Замовлення консультації для педагогічних працівників Сквирського району у Сквирському РЦПРПП

Шановні колеги!
Якщо Вам потрібна допомога з питань:
- професійного розвитку;
- діяльності професійних спільнот;
- підвищення кваліфікації (бази даних програм, інші джерела інформації, необхідні для професійного розвитку);
- надання психологічної підтримки;
- планування та визначення траєкторії професійного розвитку;
- проведення супервізії;
- розроблення документів закладу освіти;
- особливостей організації освітнього процесу за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання;
- впровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти і нових освітніх технологій,
Ви можете звернутися у Сквирський РЦПРПП для замовлення консультації (індивідуальної чи групової), заповнивши дану форму.
Для надання консультації з Вами зв'яжуться працівники Центру у спосіб, вказаний Вами у даній формі.

Відбувся онлайн-семінар

06 квітня 2021 року на базі Сквирського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся онлайн-семінар на тему «Роль шкільного музею у формуванні історичних компетентностей учнів».

17:22 06.04.2021

Інтерактивна школа сучасного керівника

06 квітня 2021 року директором Центру професійного розвитку педагогічних працівників проведене друге заняття інтерактивної школи сучасного керівника на тему «Інституційний аудит та внутрішня система забезпечення якості освіти».

15:41 06.04.2021

Онлайн майстерка «Поширення практик педагогіки партнерства»

05 квітня 2021 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників проведена онлайн майстерка «Поширення практик педагогіки партнерства» для класних керівників закладів освіти Сквирської громади.

15:25 06.04.2021

Майстер-клас Наталії Гальчинської

06 квітня 2021 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся майстер-клас вчителя української мови та літератури Самгородоцького закладу загальної середньої освіти Наталії Гальчинської «Підвищення мовленнєвої культури учнів з використанням інноваційних методів на уроках української мови та літератури» у форматі онлайн.

11:15 06.04.2021

Відбувся майстер-клас

05 квітня 2021 року на базі Сквирського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся майстер-клас з проблеми «Технологія формування та розвитку творчої особистості учня початкових класів» в онлайн режимі.

14:03 05.04.2021

Заходи на базі центру

24 березня 2021 року на базі Сквирського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося онлайн-консультування для керівників роїв Гри «Джура».

14:00 05.04.2021

Відбулася онлайн майстерка

05 квітня 2021 року в   рамках освітнього марафону «Інноваційна діяльність педагогів Сквирщини» відбулася онлайн майстерка «Професійний розвиток вчителів трудового навчання та керівників гуртків: створення тестів у онлайн-сервісі «Мастер - Тест», робота на платформі «Leerning Apps»

13:59 05.04.2021

Онлайн-консультація «Особливості планування підвищення кваліфікації педагогічних працівників: організація курсів та формування замовлення»

01 квітня 2021 року працівниками центру професійного розвитку педагогічних працівників була проведена  онлайн-консультація «Особливості планування підвищення кваліфікації педагогічних працівників: організація курсів та формування замовлення» для директорів, заступників директорів та педагогічних працівників закладів освіти.

17:21 01.04.2021

Провела майстер-клас вчитель початкових класів Чубинецького НВК Лисюк Світлана Вікторівна.

25 березня 2021 року на базі Сквирського центру професійного розвитку педагогічних працівників провела майстер-клас вчитель початкових класів Чубинецького НВК Лисюк Світлана Вікторівна. Педагог презентувала свій досвід роботи з теми «Застосування здоров'язберігаючих технологій».

17:37 25.03.2021