Сквирський ЦПРПП

Замовлення консультації для педагогічних працівників Сквирського району у Сквирському ЦПРПП

Шановні колеги!
Якщо Вам потрібна допомога з питань:
- професійного розвитку;
- діяльності професійних спільнот;
- підвищення кваліфікації (бази даних програм, інші джерела інформації, необхідні для професійного розвитку);
- надання психологічної підтримки;
- планування та визначення траєкторії професійного розвитку;
- проведення супервізії;
- розроблення документів закладу освіти;
- особливостей організації освітнього процесу за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання;
- впровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти і нових освітніх технологій,
Ви можете звернутися у Сквирський РЦПРПП для замовлення консультації (індивідуальної чи групової), заповнивши дану форму.
Для надання консультації з Вами зв'яжуться працівники Центру у спосіб, вказаний Вами у даній формі.

Відбулося заняття в школі педагогічної майстерності Ярової Тетяни Василівни

22 лютого 2022 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося заняття в школі педагогічної майстерності Ярової Тетяни Василівни, практичного психолога–методиста Сквирського ЗДО №6 «Ромашка» на тему «Репрезентативні системи» у онлайн режимі.

16:36 22.02.2022

Відбувся онлайн інвент для вчителів суспільно-гуманітарного циклу

22 лютого 2022 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся онлайн інвент для вчителів суспільно-гуманітарного циклу на тему «Медіаграмотність вчителя-предметника»

16:23 22.02.2022

Школа комп’ютерної майстерності

18 лютого 2022 року на базі Сквирського  центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося друге заняття у школі комп’ютерної майстерності для педагогічних працівників Сквирського ЗДО №6 «Ромашка».

15:41 18.02.2022

Інтерактивна школа керівника «Вивчаємо абетку для директора: готуємося до інституційного аудиту»

16 лютого 2022 року відповідно до плану роботи відділу освіти Сквирської міської ради центром професійного розвитку педагогічних працівників в онлайн форматі проведено засідання інтерактивної школи керівника на тему «Вивчаємо «Абетку для директора»: готуємося до інституційного аудиту».

10:54 17.02.2022

Відбувся вебінар для вчителів початкових класів

15 лютого 2022 року на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся вебінар для вчителів початкових класів на тему «Діяльнісний підхід в інтегрованому навчанні».

16:55 15.02.2022

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи з питань атестації педагогічних кадрів та вибору підручників для 5 класу НУШ

14 лютого 2022 року на базі Сквирського  центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи з питань атестації педагогічних кадрів та вибору підручників для 5 класу.

16:45 14.02.2022

Школа комп’ютерної майстерності

14 лютого 2022 року на базі Сквирського  центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося друге заняття у школі комп’ютерної майстерності для педагогічних працівників Сквирського ЗДО №6 «Ромашка».

16:29 14.02.2022

Відбулася інструктивно-методична нарада

10 лютого 2022 року відбулася інструктивно-методична нарада з питань організаційно-методичного забезпечення викладання навчального предмету «Захист України» у другому семестрі.

17:02 10.02.2022

Майстер-клас вчителя-логопеда Сквирського ЗДО №2, методиста Марценківської Ірини

09 лютого 2022 року відповідно до плану роботи відділу освіти Сквирської міської ради на базі Сквирського ЦПРПП у онлайн форматі відбувся майстер-клас вчителя-логопеда Сквирського ЗДО №2, методиста Марценківської Ірини Анатоліївни на тему «Фонематика».

16:49 10.02.2022

Учителі Сквирщини - спікери всеукраїнських заходів

04 лютого 2022 року Олександр Заболотний, учитель української мови та літератури Сквирського академічного ліцею, заслужений учитель України, автор багатьох підручників і посібників з української мови та літератури, переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», та Іванна Ярмульська, учителька української мови та літератури Сквирського академічного ліцею, провели вебінар на тему «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках української літератури в НУШ», організований національної освітньою платформою «Всеосвіта».

11:20 07.02.2022