Відділ освіти Сквирської міської ради

Сквирський РЦПРПП

Замовлення консультації для педагогічних працівників Сквирського району у Сквирському РЦПРПП

Шановні колеги!
Якщо Вам потрібна допомога з питань:
- професійного розвитку;
- діяльності професійних спільнот;
- підвищення кваліфікації (бази даних програм, інші джерела інформації, необхідні для професійного розвитку);
- надання психологічної підтримки;
- планування та визначення траєкторії професійного розвитку;
- проведення супервізії;
- розроблення документів закладу освіти;
- особливостей організації освітнього процесу за різними формами здобуття освіти, у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання;
- впровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного, інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти і нових освітніх технологій,
Ви можете звернутися у Сквирський РЦПРПП для замовлення консультації (індивідуальної чи групової), заповнивши дану форму.
Для надання консультації з Вами зв'яжуться працівники Центру у спосіб, вказаний Вами у даній формі.

Відбувся онлайн-семінар для вчителів початкових класів

03 червня 2021 року на базі Сквирського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся семінар для вчителів початкових класів на тему «Реалізація наскрізних змістових ліній та використання лепбуків на уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

15:27 03.06.2021

Інтерактивна школа сучасного керівника

19 травня 2021 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників було проведено чергове заняття школи сучасного керівника на тему «Працюємо з документами: нові вимоги документування управлінської діяльності закладу освіти».

16:56 19.05.2021

Навчально-методичне консультування для шкільних бібліотекарів в режимі онлайн «Ресурси та послуги сучасної шкільної бібліотеки у відповідь до потреб учасників освітнього процесу»

28 квітня 2021 року на базі Сквирського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося навчально-методичне консультування для шкільних бібліотекарів в режимі онлайн «Ресурси та послуги сучасної шкільної бібліотеки у відповідь до потреб учасників освітнього процесу».

14:46 28.04.2021

Групова консультація

22 квітня 2021 року на базі Сквирського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулася в режимі онлайн групова консультація для керівників закладів дошкільної освіти.

17:21 22.04.2021

Інтерактивна школа сучасного керівника

21 квітня 2021 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників проведене чергове заняття інтерактивної школи сучасного керівника на тему «Як легко скласти план роботи закладу загальної середньої освіти».

13:57 21.04.2021

Відбулася консультація

14 квітня 2021 року відбулася консультація «Про організацію профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності у весняно-літній період 2021 р.»

12:01 14.04.2021

Онлайн івент «Інтернет і підлітки»

12 квітня 2021 року на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся онлайн івент «Інтернет і підлітки», учасниками якого стали класні керівники 5-11 класів та практичні психологи закладів освіти Сквирської громади.

16:50 12.04.2021

Відбувся онлайн-семінар

06 квітня 2021 року на базі Сквирського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся онлайн-семінар на тему «Роль шкільного музею у формуванні історичних компетентностей учнів».

17:22 06.04.2021

Інтерактивна школа сучасного керівника

06 квітня 2021 року директором Центру професійного розвитку педагогічних працівників проведене друге заняття інтерактивної школи сучасного керівника на тему «Інституційний аудит та внутрішня система забезпечення якості освіти».

15:41 06.04.2021

Онлайн майстерка «Поширення практик педагогіки партнерства»

05 квітня 2021 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників проведена онлайн майстерка «Поширення практик педагогіки партнерства» для класних керівників закладів освіти Сквирської громади.

15:25 06.04.2021