A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Сквирської міської ради

Подорож в Країну Дитинства

Дата: 31.05.2019 18:43
Кількість переглядів: 92

Фото без опису

З приходом найпрекраснішої пори року – літа,  відзначаємо свято  маленьких громадян України – День захисту дітей.

 

 

В   цей день у пришкільному таборі Малолисовецького НВК «Промінчик»  подорожували до Країни Дитинства. Щоб дістатись до неї команди «Фаєр» та «Золоте золото» ,запросивши з собою казкових героїв лисицю Алісу(Слободенюк Дарина) та кота Базиліо (Юхимчук Вікторія,)подолали безліч станцій:

-«Мамину» , на якій розповідали вірші про найріднішу людину – матусю,співали колискові ;

-«Українських символів» , де згадали усі українські  символи,такі важливі у житті кожної людини;

-«Загадок» , на якій капітани команд змагались у знанні казок;

-«Ігрову» ,де відбулись перегони «Формули 1»  та  упаковування «Подарунків»;

-«Спортивну»  - тут учасників команд очікував «хокей зі швабрами» , конкурс «Черевичок для Попелюшки» та гра –естафета  «Копійка гривню береже»;

- «Театральну» - діти взяли участь у експромт-виставі «У тридев'ятому царстві»  та конкурсі «Зірковий автограф»;

- «Творчу» -  команди створювали  із пластиліну своїх улюблених казкових героїв;

- «Смачну» - тут учасники команд готували торти із яблук,бананів,апельсинів та полуниці.

На завершення свята усі учні завітали в дитячий садочок, де привітали вихованців зі святом ,подарувавши їм пластилінових героїв та фруктовий торт.

Організувала та провела гру-подорож заступник директора з навчально-виховної роботи

Грищенко  Г.І.

Також  в цей день з найкращими привітаннями та подарунками   завітала  в наш табір заступник директора ПП «Агроспілка «Малолисовецька»  Іванченко Т.Г.



« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень