Розваги у ЗДО

Дата: 12.04.2024 14:33

У Сквирському ЗДО №6 «Ромашка» відбувся перегляд лялькової вистави «Кольорові кульки».

Керівники музичні Світлана Каленюк та Марія Пилатівська-Іваніна підготували виставу, у якій розкриваються яскраві приклади дружби, взаємодопомоги, правдивості, доброти. Лялькова вистава у дитячому садку – найулюбленіший вид розваг. Вона захоплює малюків простотою, яскравістю, динамікою. Діти наслідують тих героїв, які їм найбільше подобаються. Для молодших дошкільників проведено музичну гру «Краплинки».

Інструктор з фізкультури Наталія Поліщук підготувала командну гру «Донеси кульку» для старших дошкільників.

Діти були активними учасниками дійства. Розвага викликала у дошкільнят яскраві враження та позитивні емоції.