Академічні ліцеї

Дата: 12.04.2024 14:31

Відповідно до Закону «Про повну загальну середню освіту» у вересні 2027-го має бути сформована мережа закладів старшої профільної освіти академічного або професійного спрямування. Тобто діти, які зараз навчаються в 6 класі, через 4 роки мають піти не до 10 класу, а до академічного ліцею чи професійного коледжу.

⠀⠀Три рівні шкільної освіти:

• початковий (1-4 роки навчання, початкова школа),
  • базовий (5-9 роки навчання, гімназія),
  • старша профільна школа (10-12 роки навчання, профільні ліцеї).

Початкова школа функціонує як окрема юридична особа або як структурний підрозділ гімназії.

Гімназії та ліцеї функціонують як окремі юридичні особи.

У ліцеях на паралелях 10-12 класів має бути не менше як два класи із не менше як трьома профілями навчання.

Для додаткової інформації пропонуємо до перегляду презентацію «Державна політика впровадження профільної освіти в Україні» КНЗ КОР «КОІПОПК»