Година спілкування "Уклін тобі, Тарасе! "

Дата: 05.04.2024 15:05

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. У березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Григоровича Шевченка

Класний керівник 3 класу Шамраївського НВК Ярошенко Н. Г. провела годину спілкування "Уклін тобі, Тарасе! "

Метою заходу є розширення знань учнів про життя і творчість Т. Г. Шевченка, формування культури мовлення через красу і багатство Шевченкового слова, виховання пошани до героїчного минулого., любові до свого народу, рідного краю, до світлого образу Т. Шевченка.

До заходу долучилась бібліотекар школи Федорченко Г.П., яка ознайомила школярів з виставкою книг Т. Шевченка.