Квест-гра "Визволи дівчину-Весну"

Дата: 04.04.2024 13:20

Першого березня учні 1-А класу Сквирського академічного ліцею брали участь у квест-грі «Визволи дівчину-Весну». Утворивши команди "Пошуковців", "Читачів", "Бджілок",

"Мистецтвознавців", діти мандрували за вказаним маршрутом. Вони чудово справилися із завданнями у грі «Сонечко», відгадали загадки про первоцвіти, зупинилися біля весняних квіток веселої математики. Дівчатка і хлопчики справилися із завданням "Чи уважний ти читач?". Вікторина « З якої казки?» чекала на них у бібліотеці, а потім декламували вірші про весняні квіти і співали веснянку. На останній зупинці створили аплікації підсніжників. Ці квіти змогли розбудити Весну. Після кожного виконаного завдання «Мистецтвознавці» приклеювали частинку цільного портрета дівчини-Весни на ватман. Весну врятовано!

День пройшов весело і радісно.