Київська обласна школа ройових

Дата: 02.04.2024 15:38

Учениця 9 класу Сквирського академічного ліцею, Котяй Соломія , пройшла перший в Україні вишкіл «Київська обласна школа ройових», який проходив у Борисполі з 27 по 29 лютого.

Вишкіл спрямований на підготовку та навчання ройових, які виступають помічниками виховників гри «Джура». Цей пілотний проєкт важливий для патріотичного виховання молоді та підвищення її готовності до служіння в Збройних силах України і захисту нашої держави.

Метою заходу є підвищення лідерських якостей учасників, надання знань і навичок з тактичної та домедичної підготовки, безпечного поводження зі зброєю, командоутворення, спрямованих на вдосконалення джурівських умінь ройових, як помічників своїх виховників, для роботи з учасниками (джурами) куренів, створених у закладах освіти в громадах Київщини.

Тренінгова програма складалася з таких з елементів вишколу як:

«Впоряд»

«Топографія. Орієнтування»

«Саперна підготовка», «Робота зі зброєю»

«Рятівник»

Тактична медицина