День рідної мови

Дата: 02.04.2024 12:31

До Міжнародного Дня Рідної мови в Дулицькій філії Шамраївського НВК було проведено мовознавчу гру "Рідна мова єднає" для учнів 5, 6, 7 класів. Діти з великим задоволенням розгадували кросворди, складали пазли та вірші. Переможцями гри стали п'ятикласники, учні 7 класу посягли 2 місце, 6 клас зайняв 3 місце. Організатор гри - Грабовецька Ольга Миколаївна. Під керівництвом Біляк Ніли Василівни учні декламували вірші українських письменників про рідну мову.

Для учнів молодших класів був проведений виховний захід "Плекаємо рідну мову", де учні переглянули презентацію про історію створення української мови, розгадували загадки, прослухали цікавинки нашої мови, співали українські пісні та читали вірші.

Мова - це найцінніший скарб нації. Без мови нема народу! Шановні учні, бережіть свою рідну, українську мову, бережіть своє майбутнє!