Виховний захід "Об'єднані однією мрією!"

Дата: 02.04.2024 12:34

16 лютого українці відзначають День єднання - молоде свято, яке відзначається цьогоріч лише втретє. Це свято ще немає традицій, сформованих роками, але воно в роки війни набуло особливого сенсу - показати усьому світу, що ми сьогодні, як ніколи, єдині і, попри все, будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання патріотичного почуття приналежності до українського народу, любові до Батьківщини, державної мови у 6-Б класі Сквирського академічного ліцею проведено захід "Об'єднані однією мрією!". Діти дізналися про історію свята, виконали ряд цікавих завдань, переглянули відео "Привіт, світе. Я - Україна!". Зробили висновки, що від сумлінної праці й навчання кожного, від усвідомлення себе частинкою українського народу залежить майбутнє нашої держави. Кожен з нас повинен берегти і зміцнювати рідну Україну. В єдності наша сила!