"Жінки з жовто- блакитними серцями"

Дата: 02.04.2024 12:33

Україна у війні! Ми стежимо і вболіваємо за кожний день, за кожного захисника, які наближають день перемоги. Сьогодні хочеться звернути увагу на долю жінок України, які поряд з чоловіками виборюють Незалежність батьківщини. Українські жінки-красуні, змінили босоніжки та сукні на берці, форму-камуфляж. Скільки ж їх там де не зручно, холодно, страшно, моторошно! За статистикою 2023 року їх , відважних, понад 62 тисячі військовослужбовців! Звичайно, не всі вони зможуть зустрітися з рідними, своїми дітьми, радіти сонцю, весняним квітам...Вічна пам'ять та Слава жінкам, які загинули під час цієї війни! "Жінки з жовто- блакитними серцями" така тема виховного заходу була в 10- Б класі Сквирського академічного ліцею.

Автор допису класний керівник 10-Б класу Лясківська Т.В.