Інтелектуальна гра "Моє багатство- рідна мова"

Дата: 02.04.2024 10:53

21 лютого у світі відзначають день рідної мови. Наша рідна мова - українська! Українською мовою розмовляли наші діди і прадіди, а матері та бабусі співали колискові. Народ наш співає, сміється, плаче рідною мовою.

Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич і могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь.

Класним керівником 3 класу Шамраївського НВК  Ярошенко Н.Г. проведена інтелектуальна гра "Моє багатство- рідна мова". Під час гри учні дізналися про велич і красу мови, збагатили словниковий запас новими словами, зі слів складали прислів'я про мову, працювали з кросвордом, склали сенкан про мову, добирати асоціації та слова ознаки до рідної мови, закріпили на сердечках написанням власних і загальних назв, виразно декламували,розфарбовували,переглянули відео "Міжнародний день рідної мови"

Діти зрозуміли, що мова - скарб, без якого не може існувати ні народ, ні держава.