У СКВИРСЬКОМУ ЗДО № 1 «СВІТАНОК» ПРОЙШЛА СПОРТИВНО-МУЗИЧНА РОЗВАГА «ВЕСНОНЬКА ІДЕ, ТЕПЛО НАМ ВСІМ НЕСЕ»

Дата: 05.03.2024 18:01

5 березня вихователь Наталія ЧЕРНЕГА та музичний керівник Наталія КОСТЮК провели спортивно-музичну розвагу «Веснонька іде, тепло нам всім несе…»

До дітлахів завітала Веснонька, яка почала пробуджувати все живе. Прокинулись комашки, які пройшли стежинкою та виконували вправи з гімнастичними палицями. Ведмедики прокидались від зимового сну займаючись на карематах, а птахи брали участь в різноманітних естафетах «Хто швидше перенесе яєчко до гніздечка», «Збери гніздечко», тощо.

Зайчики змагались між собою «Хто перший змінить шубку з білою на сіреньку», а курчатка перетягували уявного черв’ячка.

І нарешті прокинулись жабки та кротики, які грались в різні рухливі ігри та пролазили в тунелях.

Свято пройшло весело та захопливо. А наприкінці Веснонька подарувала усім дітках солодкі гостинці