Рятувальники влаштували в дитячому садочку справжню «квест кімнату»

Дата: 19.02.2024 16:09

Правилам пожежної безпеки слід навчати змалку: розповідати дітям чому вогонь - це небезпечно і до яких наслідків можуть призвести ігри з ним. Рятувальники Білоцерківського районного управління взялися за підготовку майбутніх юних рятувальників та провели  навчання дошкільнят Сквирського закладу дошкільної освіти № 6 «Ромашка» основам безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки. Захід розпочали із умовної евакуації із задимленого приміщення будинку, після чого за допомогою штучного вогнегасника дітлахи мали змогу погасити умовне загорання, що неабияк захопило їх.

Потім малеча мала змогу відчути себе справжнім рятувальником: загасити пожежу в «палаючому будиночку» та врятувати потерпілого, пройшовши справжню смугу перешкод дібравшись до «місця виклику». Наостанок змагань кожен бажаючий мав змогу врятувати кота, який розміщувався «на дереві» та потребував допомоги.

Діти були в захваті від такого формату навчальних розваг, пообіцяли рятувальникам дотримуватись правил безпеки та незабаром поповнити лави Руху юних рятувальників.

Провідний інспектор відділу

запобігання НС Білоцерківського РУ