День Святого Валентина в Дулицькій філії Шамраївського НВК

Дата: 15.02.2024 16:57

В Дулицькій філії Шамраївського НВК відбувся День Дружби присвячений Дню Святого Валентина. Учні старших класів дізналися історію святкування Дня Закоханих, яка сягає далеко в минуле і пов'язана з війною та воїнами.

Все почалося у 270 році до нашої ери, за часів царювання Клавдія ІІ. Під час ведення війни він не хотів, щоб солдати вступали в шлюб, бо вважав, що одруження робить їх слабкими та обтяжує сімейним побутом. Однак священнослужитель, на ім'я Валентин таємно вінчав закоханих. Коли правитель про це дізнався, єпископа схопили, піддали жорстким тортурам і згодом обезголовили за "антидержавницьку" діяльність. У ніч перед стратою, яка відбулася 14 лютого 269 року, він написав дівчині, ймовірно, дочці тюремного наглядача, з якою подружився в ув’язненні, любовного листа у віршованій формі та підписав його: "Твій Валентин". Згодом такі листи отримали назву "валентинки". Крім подорожі в минуле, учні прийняли участь у веселих конкурсах, за що отримали смачні призи. Учні молодших класів та вихованці дитячого садочку власноруч виготовили валентинки, які присвятили найдорощим людям - своїм мамам. День пройшов в дружній та романтичній атмосфері. Бажаю кожному учню, в майбутньому, знайти свою половинку, оберігати її, любити та цінувати. А дорослим, хто вже її знайшов, пронесіть своє кохання через роки, до самої старості, живіть в любові та повазі, піклуйтеся один про одного, підтримуйте, кохайте і будьте коханими.