День безпечного Інтернету

Дата: 09.02.2024 15:04

06 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 21 День безпечного Інтернету. Учні та вчителі інформатики Сквирського академічного ліцею №3 приєдналися до відзначення цього дня.

Сьогодні на уроках інформатики учні 5-х класів стали учасниками онлайн гри «Інтернет: можливості та небезпеки», а учні 9-х класів перевірили свої знання у вікторинах "Фейк чи правда?", "Безпека в інтернеті".

З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, захисту дітей від шкідливих інформаційних впливів та акцентування уваги на важливості безпечної поведінки в мережі Інтернет заходи у ліцеї продовжуються, шкода, що дистанційно)

Ми є активними користувачами інтернету, інтернет - частина нашого життя. 🌐То ж зробимо його кращим і безпечним!

Користуйтесь мережею РОЗУМНО!