Шкільний етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" у Сквирському академічному ліцеї №2

Дата: 03.02.2024 08:24

Наймасштабніший спортивний всеукраїнський проєкт-змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО", який реалізовується за ініціативою Президента, стартував у Сквирському ліцеї №2 і впевнено рухається в заданому напрямку.

Вже було проведено ряд шкільних відбіркових турів з таких видів спорту як черліденг, футзал.

Цього тижня, 29-30  січня пройшли змагання з баскетболу серед учнів та учениць 7-10 класів під гаслом «Разом ми переможемо!».

Змагання пройшли у веселій, дружній атмосфері. Вони згуртовують, заряджають позитивними емоціями.

Збірні команди юних спортсменів Сквирського ліцею №2 будуть брати участь в ІІ етапі проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу. Тож бажаємо їм успіху та перемог!