Шкільний етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" у Сквирському академічному ліцеї №2

Дата: 03.02.2024 08:18

Учні Сквирського академічного ліцею №2 долучилися до проєкту " Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" під гаслом "Разом переможемо", який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Футзал є одним із 5 видів спорту, які представлені у проєкті «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2023/2024.

26 січня 2024 було проведено І етап змагань з футзалу серед учнів та учениць 5-6 класів. Усі команди боролися самовіддано, не бажаючи віддавати перемогу.

І етап таких змагань дав змогу сформувати збірну команду нашого ліцею, яка далі виступить у ІІ етапі.

Вітаємо всіх учасників і учасниць та бажаємо подальших спортивних успіхів!