Заходи з профілактики правопорушень та дитячого травматизму в Антонівському НВК

Дата: 29.01.2024 12:37

З 24 по 26 січня 2024 року на виконання доручення у Антонівському НВК проведені заходи з педагогічним, учнівським, батьківським колективами щодо профілактики правопорушень та дитячого травматизму:

1.Нарада при директору (Робота педколективу щодо профілактики правопорушень, злочинності та булінгу серед учнів).

2.Засідання класних керівників ( «Профілактика правопорушень та злочинності серед неповнолітніх»).

3.Заходи з учнями (1, 3 класи «Наші долоньки проти насильства»; 4 клас  «Зупинимо булінг разом»; 2 клас «Безпека та мир в сім'ї, родині, Україні», круглий стіл для учнів 5-9 класів «Правова відповідальність підлітків».

4. Виставка в бібліотеці «Злочин - це ….», розділи на сайті «стоп булінг», «безпека», пам'ятки для батьків 5-6 класів «Безпека дітей»)

5.Заходи з батьками (1-2 клас, бесіда «Попередження травматизму»)