Заходи з профілактики правопорушень та дитячого травматизму в Дулицькій філії Шамраївського НВК

Дата: 29.01.2024 11:52

З 24 по 26 січня 2024 року на виконання доручення у Дулицькій філії Шамраївського НВК проведені заходи з педагогічним, учнівським, батьківським колективами щодо профілактики правопорушень та дитячого травматизму:

1. Нарада при завідувачу філії з педагогічним колективом щодо профілактики правопорушень, злочинності серед неповнолітніх, дитячого травматизму, булінгу, інформаційної безпеки.
  2. Класні та загальношкільні батьківські збори щодо профілактики правопорушень, злочинності серед неповнолітніх, дитячого травматизму, булінгу, інформаційної безпеки ( змішаний формат).( класні керівники, завідувач філії – Юрій НІКОЛАЄНКО).
  3. Загальношкільна лінійка для учнів 1 – 9 класів щодо попередження булінгу. ( завідувач філії – Юрій НІКОЛАЄНКО).
  4. Групові та індивідуальні консультації з учнями та батьками щодо профілактики правопорушень серед неповнолітніх ( практичний психолог – Юлія КИЧАН).
  5. Тематичний урок «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» ( вчитель правознавства – Алла КОВАЛЬЧУК).
  6. Година спілкування «Булінг і його наслідки» ( класні керівники 4 – 9 класів).
  7. Урок інформаційної безпеки «Безпечна подорож до країни Інтернет», «Ні! Особистій інформації», « Обережно – фейк!»(класні керівники, практичний психолог – Юлія КИЧАН).
  8. Перегляд відеороликів «Відповідальність до і після 14 років», «Адміністративна відповідальність», « Ти і поліція» ( класні керівники, вчитель правознавства  - Алла КОВАЛЬЧУК).
  9. Оновлено постійно діючу виставку літератури в шкільній бібліотеці «Права та обов'язки неповнолітніх» ( бібліотекар – Ольга ГРАБОВЕЦЬКА).