Підведено підсумки ІІІ етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Дата: 26.01.2024 01:14

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 23.11.2023 № 193-В «Про проведення ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» у січні 2024 року відбувся ІІІ етап ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».

19 січня 2024 року відбулося засідання членів журі під головуванням Валерія Ружицького, директора КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», кандидата педагогічних наук. Також до складу суддівської комісії увійшли: Алла Радзівілл, в.о. директора КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», Вікторія Петренко, заступник директора КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей», Валентина Козаченко, вчитель образотворчого мистецтва КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», Ірина Шевченко, учитель образотворчого мистецтва Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківська школа мистецтв № 4», Тетяна Здепська, викладач образотворчого мистецтва Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківська школа мистецтв № 5», Альона Бєлашова, викладач образотворчого мистецтва Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківська школа мистецтв № 5».

Відповідно до протоколу засідання журі ІІІ етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості № 03 від 19.01.2024 було визначено переможців та призерів у номінації «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-ужиткове мистецтво».

Вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у ІІІ етапі ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості та отримали такі результати: І місце - Сергієнко Анна, народна студія декоративного розпису «Цвіт папороті» (керівник Ігор Кучанський), І місце -Бур’янівська Марія, гурток «Мистецтвознавці (керівник Марина Нешпор), ІІ місце - Шрамко Вікторія, гурток «Образотворче мистецтво» (керівник Оксана Дубініна), ІІ місце - Шембелян Марія, гурток «Виготовлення іграшок» (керівник Наталія Яцюк), ІІ місце - Колодій Дарина, гурток «Рукотвори» (керівник Надія Равва), ІІІ місце - Прохацька Анна, гурток «Виготовлення севенірів» (керівник Маріана Сопіженко.

Щиро вітаємо талановитих вихованців та бажаємо подальших творчих успіхів і нових перемог!