Дата: 26.01.2024 01:11

Співпраця з Освітнім Центром Верховної Ради України. Поширення робіт учасників Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу». Вітаємо вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, які стали призерами Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» – до Дня захисника України: Бур’янівську Олександру, вихованку гуртка «Мистецтвознавці» (керівник Марина Нешпор), Іващенко Анастасію, вихованку народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» (керівник Ігор Кучанський).

Освітній Центр Верховної ради України представили на своїй сторінці Facebook роботи лауреатів всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків!

Оригінал тексту допису:

Якби до повномасштабного вторгнення спитати, хто є героями для сучасних дітей, то, скоріш за все, ми б почули або імена марвелівських Месників, або героїв аніме, або, можливо, казкових персонажів.

Але із початком повномасштабного вторгнення рф і запеклої боротьби України за свою незалежність все змінилося.

Юні митці зобразили героїв сучасної України, кожного із яких ми всі знаємо і захоплюємось.

Тепер в українських дітей – нові герої. Це сміливі воїни та воїтельниці, які щодня захищають нас усіх, виборюючи нашу свободу, – а також ті, хто вічно житиме в наших серцях.

Щира вдячність нашим колегам з Освітнього Центру Верховної ради України за можливість поширювати патріотичну творчість наших дітей!

Разом до Перемоги!

Слава ЗСУ, Силам Безпеки та Оборони!

Слава Україні!