Підвищення фахової майстерності педагогів ЗДО

Дата: 26.01.2024 01:08

18 січня 2024 року вихователь середньої групи «Журавлик»  Сквирського ЗДО №6 «Ромашка»  Тетяна Сичевська провела інтегроване заняття «Смачні годівнички для зимуючих птахів».

Під час колективного перегляду у цікавих іграх та вправах вихованці групи показали гарні знання: уміння розрізняти та називати осілих і перелітних птахів. Дошкільники мають уявлення про взаємозалежності у природі, знають про користь, яку приносять птахи, чим люблять ласувати та правила догляду за ними.

Із великим задоволенням діти виготовляли смачні годівнички, які згодом розвісили на деревах. Тетяна Вікторівна подякувала дітям за добру справу, за чуйні і щедрі серця від усіх птахів.