Загальношкільні батьківські збори

Дата: 25.01.2024 22:33

16 січня 2024 року відбулися загальношкільні батьківські збори у Самгородоцькому НВК, на яких обговорювалися важливі питання організації навчально-виховного процесу у другому семестрі 2023-2024 навчального року:

• зміни в організації харчування;

• успішність у першому семестрі;

• волонтерські ініціативи ;

• правила поведінки на уроках, тощо

Директор НВК Дячук Н.І. дякувала батькам за співпрацю у першому семестрі при проведенні ярмарки та за активну участь у житті школи.

Також перед батьками виступила старша інспекторка сектору ювенальної превенції Сквирського відділу поліції Київщини Чумак Наталія Дмитрівна.

Інспекторка звернула увагу на необхідність батьківського контролю та наголосила, що безпричинні прогули дітьми уроків можуть стати причиною або наслідком серйозніших проблем.

Також поліцейська наголосила присутнім про неприпустимість протиправної поведінки учнів під час навчального процесу та яку відповідальність несуть батьки за вчинки своїх дітей.