Дата: 25.01.2024 22:51

З метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, популяризації вивчення історії, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті України з 12.01. по 17.01. 2024 на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбувся І (територіальний) етап Всеукраїнського заочного конкурсу – фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!».

На розгляд журі були представлені фотороботи учнів Сквирського академічного ліцею №2, Сквирського академічного ліцею, Сквирського академічного ліцею №3, Сквирського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 – заклад дошкільної освіти», Оріховецької філії Сквирського академічного ліцею №2, Пустоварівської гімназії, Буківського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», Дулицької філії Шамраївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», Горобіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти», Антонівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» та вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

За рішенням журі переможцями та призерами І (територіального) етапу Всеукраїнського заочного конкурсу – фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!» стали:

І місце – Сергієнко Анна, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості;

І місце – Козачина Ліля, учениця 3 класу Буківського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;

І місце – Прохацька Софія, учениця 11 класу Сквирського академічного ліцею;

І місце – Зубрій Діана, джура рою «Варта» куреня ім. Володимира Крижанського Горобіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;

І місце – Машківський Назар, учень 4 класу Пустоварівської гімназії;

ІІ місце – Луцька Софія, учениця 1-Б класу Сквирського академічного ліцею;

ІІ місце – Чехмейстер Давид, учень 1 класу Антонівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;

ІІ місце – Гудзь Дмитро, учень 5 класу Дулицької філії Шамраївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;

ІІ місце – Ткаченко Владислав, учень 8 класу Сквирського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 – заклад дошкільної освіти»;

ІІ місце – Карпенко Давід, учень 9 класу Оріховецької філії Сквирського академічного ліцею №2;

ІІ місце – Криволап Софія, учениця 9-А класу Сквирського академічного ліцею №3;

ІІ місце – Демиденко Влада, джура рою «Побратими» Сквирського академічного ліцею №2.

Дякуємо усім учасникам Конкурсу та їх керівникам за активну життєву позицію та любов до України!