День обіймів у Буківському НВК

Дата: 25.01.2024 22:17

День обіймів - незвичайне і добре свято, присвячене обіймам. Точна історія появи цього свята невідома, але відзначати його завжди приємно і корисно.

Традиції святкування Дня обіймів зрозумілі з назви - в цю дату слід міцно обійняти друзів і близьких. У цей день можна обійняти навіть незнайому людину. У цього свята є дві дати - 21 січня і 4 грудня. День обіймів 21 січня вважається міжнародним святом, а свято 4 грудня - національним. Вважається, що День обіймів придумали і популяризували західноєвропейські студенти. Цікаві факти про обійми

1. За статистикою, середня людина витрачає на обійми 1 годину на місяць.

2. Під час обіймів наше тіло виділяє велику кількість окситоцину, який називають "гормоном обіймів". Цей гормон впливає на соціальні зв'язки між людьми і важливий для розмноження. Тому бездітним парам важливо частіше обніматися.

3. Згідно з дослідженнями, обійми заспокоюють людину, допомагають подолати занепокоєння і зменшують страх смерті.

4. Обійми здатні зменшити біль. Ніжні дотики "обманюють" і зменшують відчуття болю.

5. Батьки, які часто обіймають дітей, за статистикою мають кращі стосунки зі своїми чадами.