РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Дата: 22.01.2024 14:18

У час складних випробувань та тотального відчаю і зневіри є особливі моменти, які служать орієнтиром, моменти істини, заради яких потрібно боротися. Таких прикладів багато і серед дорослих, і серед дітей. Але те, що йде від дітей - цінніше. Дії говорять про виховання та оточення, про мудрість дорослих та про правильність посіяного, про важливість зберегти та не втратити дитячу чистоту, щирість, віру.

Олександр Архипенко, гуртківець Сквирського ЦДЮТ, віддав усі свої наколядовані та заощаджені кошти (1000 грн) на придбання парафіну для окопних свічок! Дякуємо тобі, Сашко, за велике, щире та щедре серце! Нехай доля повертає тобі сторицею, а майбутнє буде мирним та щасливим!

Дякуємо дорослим за виховання таких дітей!

Вистоїмо! Переможемо!