Засідання спільноти асистентів вчителів на тему «Методи використання арт-терапії у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами»

Дата: 11.01.2024 13:08

11 січня 2024 року на базі Сквирського центру творчості відбулося засідання спільноти асистентів вчителів на тему «Методи використання арт-терапії у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».

Захід провела Зоя Лисюк, соціальний педагог Самгородоцького НВК, яка ознайомила педагогів з методикою арт-терапії. Під час засідання педагоги попрактикувалися у використанні методів танцювальної терапії, терапії образотворчої діяльністі, казкотерапії, музикотерапії, лялькотерапії, роботи з пластичними матеріалами — ліплення, скульптура, гончарство, пісочної терапії, мандалотерапії, фототерапії, анімаційної терапії  у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Координатор заходу Тетяна Лисак, в.о.консультанта Сквирського ЦПРПП