Вже ступає на поріг Новий рік

Дата: 25.12.2023 12:21

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Але з особливим нетерпінням всі чекають Нового Року. Бо саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А ще чекаємо подарунків, веселого настрою, а головне - дива.

Напередодні канікул, в атмосфері веселощів, радості, щирості та доброти у другокласників Рудянської філії пройшла розважальна класна година “Вже ступає на поріг Новий рік”. Класна кімната наповнилася веселим сміхом, хорошим настроєм, мелодійними піснями, хороводами та іграми. Підсолоджували гарний настрій подарунки від відділу освіти Сквирської міської ради.

Сподіваємось, що святковий настрій у дітей залишиться надовго!

Бажаємо всім, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні, а Різдво подарувало віру в чудеса!

Вітаємо всіх з прийдешніми Новорічними святами! Бажаємо, щоб дух Нового року приніс всім відчуття казки,