Нарада керівників закладів освіти громади

Дата: 22.12.2023 13:32

20 грудня 2023 року в актовій залі Сквирського центру творчості відбулася нарада керівників закладів освіти Сквирської громади. Нараду провела Світлана РИЧЕНКО, начальниця відділу освіти Сквирськї міської ради.

План проведення

1. Про створення безпечних умов для учасників освітнього процесу. Обстеження закладів загальної середньої освіти з метою верифікації даних, внесених до паспортів безпеки закладів загальної середньої освіти.

Баранець С.В.

1. Про ліцензування закладів освіти.

Барильченко О.В.

1. Про проведення новорічних і різдвяних свят та організацію роботи з питань безпеки життєдіяльності в закладах освіти у зимовий період.

Риченко С.П.

1. Про попередження негативних явищ в учнівському середовищі.

Риченко С.П.

1. Про замовлення документів про освіту випускникам 2024 року.

Барильченко О.В.

1. Про результати проведення ІІ (регіонального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та мовно-літературних конкурсів у 2023 /2024 навчальному році.

Котяй Л.В.

1. Про підсумки планової перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності  (видатки на харчування).

1. Різне.