Святкова вистава "Дари Миколая"

Дата: 16.12.2023 11:55

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших народних свят, з яким пов’язано безліч легенд та переказів. Цього року відзначаємо День Святого Миколая за оновленим календарем — 6 грудня.

Саме із Дня Святого Миколая в Україні розпочинається цикл зимових свят, всіх охоплює передноворічний настрій. Святкування Святого Миколая у школі — можливість повернутися до питомих українських традицій.

Джури рою "Соколята" Самгородоцького НВК разом з педагогом-організатором Мариною Бойко підготували святкову виставу "Дари Миколая" для вихованців ЗДО та учнів 1-4 класів.

Тому у всі класи завітали Святий Миколай з помічниками.

Адміністрація, педагогічний колектив, учні та батьки Самгородоцького НВК висловлюють щиру подяку за надані подарунки учням 1-11 класів та вихованцям дитячого садочка до свята Миколая благодійному спонсору Шлейку Василю Леонідовичу, ТДВ «Шамраївський цукровий завод».

Шановний меценате, щиро дякуємо Вам за те, що Ви подарували нашим дітям солодке свято.

#Самгородоцький_НВК

#Джура2024