Година спілкування «Я і колектив»

Дата: 03.12.2023 15:00

24 листопада 2023 року з учнями 7-А класу Сквирського академічного ліцею проведено годину спілкування «Я і колектив». Метою заходу було сприяти становленню товариських взаємовідносин між підлітками, виховувати доброзичливість, бажання допомагати, почуття чесності, поваги та взаємоповаги, щирості, толерантності.

Наприкінці години спілкування учні дійшли до висновку, що вміння слухати, почуття довіри, поваги і відповідальності необхідні людині та у ставленні одне до одного слід поводитись з іншими так, як би хотіли, щоб ставились до вас. Також діти створили дерево класного колективу, прикріпивши на нього свої долоньки з найкращими якостями справжнього товариша.