Зустріч з інспекторами ювенальної превенції

Дата: 03.12.2023 15:28

В рамках акції «16 днів проти насильства» та з метою попередження насильства для учнів 6 класу Шамраївського НВК проведено зустріч з поліцейським офіцером громади Колосовим В.О., лейтенантом поліції Толяровським Д.І. та зі старшим інспектором ювенальної правенції Сквирського ВП ГУНП в Київській області Чумак Н.Д. На занятті здобувачі освіти розширили свої знання щодо протидії насильству, ознайомилися з його видами та відповідальністю за вчинення таких дій.

Учні долучились до активного обговорення різноманітних ситуацій, що спричиняють насильство та спільно знайшли шляхи зменшення агресії, які дозволять мінімізувати різні конфліктні ситуації. Такі заняття спонукають учнів до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей, сприяють вихованню в учнів людяності, відповідальності, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків. Дякуємо за співпрацю та допомогу в проведені заходу.