Кваліфікаційний турнір з шахів

Дата: 01.12.2023 11:46

17, 18, 19 листопада у місті Біла Церква відбувся кваліфікаційний турнір з шахів. Юні шахісти Сквирщини гідно пройшли турнірні випробування, і, головне, стали ще більш вмотивованими займатися цією цікавою грою. Три дні максимальної напруги загартували і згуртували дітей, батьків, педагогів. Сльози радості та розчарування періодично накочувалися на учасників, емоції зашкалювали. Саме такі турніри допомагають дітям вчитися боротися за перемогу!

Отож, якщо ваша дитина ще не визначилася чим їй зайнятися: творчістю, наукою чи спортом – запропонуйте їй шахи. Не прогадаєте! Шахи – це гра, яка передусім спрямована на логічне мислення і відмінно поєднує в собі як науку, так і спорт. Гра вимагає зосередженості, відповідно, пам’ять напружується, тренується, дитина вчиться бути організованою, зібраною.