Кольоровий тиждень толерантності «Толерантність – шлях до миру та співпраці»

Дата: 01.12.2023 11:29

У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між усіма учасниками освітнього процесу, з 13 по 17 листопада заступником директора з виховної роботи Сквирського академічного ліцею №3 Стрельченко Т. В. проведено кольоровий тиждень толерантності під девізом «Толерантність – шлях до миру та співпраці». План проведення заходів був насичений та різноманітний. Кожен день мав свій колір та девіз. Активно долучилися до проведення тижня і класні керівники, які провели цікаві та повчальні години спілкування, виховні заходи, де були створені ситуації на прояв розуміння та доброти товаришів по класу, а у день білого кольору учні 4-Б класу (класний керівник Ткачук Р. П.) символічно запустили "кульки миру".