Проєкт «ПРО. Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей» у Сквирському НВК

Дата: 01.12.2023 11:19

14 листопада 2023року працівники Сквирського НВК стали учасниками проєкту «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей», який реалізує Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ» за фінансової підтримки «U-LEAD з Європою».

Після місячного навчання у рамках проєкту директор закладу Л.М. Антонян, заступник директора з навчально-виховної роботи О.О. Гайдучок та педагог-організатор А.Ю. Василівська провели тренінгове заняття на тему: “Безпека в освітньому середовищі”. Захід відбувся у присутності тренера проєкту, директора Сквирського ЦПРПП Л.В.Котяй.

Учасники опрацювали інформацію щодо забезпечення таких основних аспектів безпечного освітнього середовища, як фізична, інформаційна та психологічна безпеки. Визначили критерії безпечного освітнього середовища, склали алгоритм дій у школі у разі сигналу про небезпеку для різних вікових категорій. Пропрацювали різні вправи та активності.

На занятті панувала позитивна атмосфера. Усі учасники були активними і небайдужими.

Отримані знання переносимо у життя, зокрема формулу

"безпечне середовище + безпечний дорослий = дитина у безпеці"

Усім учасникам дякуємо за активну участь!