Година толерантності «Толерантність - запорука людяності»

Дата: 01.12.2023 10:48

Толерантність – саме те, чого так не вистачає зараз людям: терпіння, терпимість, розуміння, дружнє ставлення, спокій, адекватне сприйняття. До Всесвітнього дня толерантності в Рудянській сільській бібліотеці-філії було проведено годину толерантності «Толерантність - запорука людяності». До бібліотеки завітали учні 5 класу з заступником завідувача філії із навчально-виховної роботи. У ході заходу діти ознайомилися з поняттям «толерантність», навчалися взаємоповазі, створювали модель толерантної людини, переглянули мультфільм про толерантність. Під час заходу бібліотекар О. Чернишенко вчить учнів виявляти толерантність до думок, поглядів, поведінки інших людей; розуміти значення толерантності в житті людей та в суспільстві; розвивати вміння висловлювати власну думку; засвоювати навички толерантної поведінки; виховувати терпиме ставлення до інших. Бібліотекар звернула увагу присутніх на книги, які вчать і допомагають зрозуміти, що таке доброта та милосердя. Закликали дітей читати та розвиватись.