Урок пам'яті

Дата: 01.12.2023 10:44

Традиційно, кожного року 16 листопада, ми вшановуємо пам'ять тих українських морських піхотинців, що віддали свої життя за Україну, за суверенітет, за право бути громадянином своєї держави.

Вони поклали на вівтар перемоги найдорожче, щоб наша країна була незалежною, щоб наступні покоління українців ніколи не знали й не бачили війни.

Пам'ять про їхній подвиг має жити вічно!

Вчитель української мови та літератури Шамраївського НВК  Хижняк Ю.С. провела заняття з учнями 9 класу, на якому було вшановано нашого загиблого земляка Глущенка Богдана Олександровича, учасника бойових дій, воїна ЗСУ, морського піхотинця. Глущенко Богдан ніс службу в 36-й окремій бригаді морської піхоти ім. контр-адмірала М.Білинського, яка боронила Маріуполь.

На занятті учні дізналися про те, хто ж такі морські піхотинці, що є основою цього роду військ; ознайомилися із життєвим шляхом Глущенка Богдана, вшанували хвилиною мовчання морських піхотинців, які віддали своє життя за Батьківщину; до пам'ятного знака який встановлений біля школи, поклали квіти.