День Синички

Дата: 01.12.2023 09:37

12 листопада - день Синички. Чому саме день Синички? Тому що синичка – божа пташка. Раніше в старовину на неї ворожили: кидали крихти хліба, шматочки сала і спостерігали: якщо синичка спочатку стане клювати сало, то в будинку буде вестися живність, якщо стане клювати крихти хліба-то буде в будинку достаток. У народі говорили «Невелика пташка синичка, а своє свято знає». Це свято присвячене відзначенню та захисту цих миленьких птахів. Основна мета привернути увагу до важливості забезпечення їх годівницями та допомоги в переживанні холодів. Учні 1 класу (класний керівник Ліщенко-Гребінник А.О.) прийняли участь у відзначенні дня Синички. Дякую батькам учнів 1-го класу які зробили годівнички.