День доброти у Шамраївському НВК

Дата: 01.12.2023 09:30

Всесвітній день добра🤗 Світу не вистачає доброти, і з ним своєю поділися, і крапелька твого добра точно зробить світліше життя!

Учні 5 класу разом з класним керівником Хижняк Ю С.дарують всім частинку добра у вигляді чудових, веселих, заряджених позитивними емоціями долоньок.

В День добра практичний психолог Севериненко Т.І. провела з учнями 6 класу урок Доброти, на якому учні подорожували містом Доброти. Діти весело та цікаво провели час.

З метою виховання людяності, милосердя, прагнення творити добро класним керівником 3 класу Ярошенко Н.Г.проведений захід на цю тему. Вихованці з радістю взялися до справи та виконали цікаві завдання. Діти зрозуміли, що доброта дуже важлива в житті кожної людини.

В 4 класі (класний керівник Щипська В.С.) було проведено годину спілкування на тему "Твори добро"