Подорож у країну Доброти

Дата: 01.12.2023 09:11

Учні 1-Б класу Сквирського академічного ліцею здійснили подорож у країну Доброти. Діти згадали про казкових героїв, які робили добро; склали асоціативний кущ до слова «добро»; грали в гру «Радість чи сум»; провели руханку «Обійми»; розфарбували мегарозфарбовку «Життя дано на добрі справи». Незважаючи на те, що вони ще маленькі, підсумували, які добрі справи вони зробили, кому допомогли, сказали добрі слова рідним, друзям, підтримали тих, кому це потрібно. Виготовили власноруч квітку гербери, як символ доброти та подарували своїм родинам.

У кінці подорожі першокласники переглянули відео казки «Добрий вчинок» та самі долучились до добрих справ. Передали волонтерці Наталії Харчук різні смаколики, засоби особистої гігієни та кошти, які зібрали разом з батьками для наших захисників.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!