Творчі роботи до дня синички

Дата: 30.11.2023 17:04

Учні 1-А класу Сквирського академічного ліцею 7-10 листопада виконали творчі завдання до Дня синички. На ранкових зустрічах називали ознаки цих дивовижних пташечок, яких легко впізнає кожен. Робили аплікацію, писали на крилечках жовтогрудих найзаповітніші побажання Перемоги і Миру для наших військових. На уроці читання дізналися нову інформацію про користь, яку приносять синички, відгадували загадки, "впорядковували" картинки за числовим рядом на уроці математики. Першокласники дуже вдячні своїм родинам, які допомогли змайструвати будиночки для птахів. За перемогу у конкурсі "Допоможи птахам взимку" діти отримали грамоти.