Тренінг для педагогів з питань безпеки за програмою «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей»

Дата: 30.11.2023 16:45

07 листопада 2023 року  у Сквирському академічному ліцеї № 3 проведено тренінг для педагогів з питань безпеки за програмою «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей». Тренерами даного тренінгу були директор школи Василь Сич та практичний психолог Ірина Хронюк, які були учасниками районних тренінгів з питань безпеки в освітньому середовищі. На тренінгу учасники ознайомилися з поняттям «безпечне освітнє середовище», «фізична безпека в освітньому середовищі» засобами ігор та вправ.

На заході була присутня керівниця комунального закладу Сквирської міської ради "Сквирський центр професійного розвитку педагогічний працівників" Любов Котяй.