Засідання професійної спільноти вчителів фізичної культури

Дата: 30.11.2023 13:37

30 жовтня 2023 року відбулося засідання професійної спільноти вчителів фізичної культури.

Засідання провели Олена Шевчун, вчитель Сквирського академічного ліцею №2, Світлана Тутберідзе, вчитель Сквирського академічного ліцею №2, Олександр Польгуп, директор Сквирської ДЮСШ. Під час заходи вчителі обговорили та прийняли відповідні рішення щодо особливостей проведення у закладах освіти спортивно-масових заходів, зокрема, етапів обласних спортивних ігор серед дітей "Учнівська ліга "Здорова Україна" та етапів Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць "Шкільні ігри" в рамках ініціативи "Пліч-о-пліч"