Година спілкування "Гостини у Гарбуза"

Дата: 30.11.2023 13:30

Україну не можна уявити без гарбузів. Гарбуз можна назвати одним із атрибутів осені. Різний за кольором, формою, смаком він може бути окрасою чи головною стравою на столі.

Гарбуз - це джерело вітамінів, мінералів і мікроелементів корисних нашому організму.

З нагоди Дня гарбуза класним керівником 3 класу Шамраївського НІВК Ярошенко Н.Г. проведена година спілкування "Гостини у Гарбуза'. Матеріал заходу розширив і збагатив знання дітей про цю рослину. Переглядаючи відео школярі познайомились з історією, лікувальними властивостями, використанням гарбузів у кулінарії, вміння готувати смачні та корисні страви, викликати позитивні емоції та пізнавальний інтерес.

Вихованці дали відповіді на запитання вікторини, відгадували загадки, склали асоціації, створили сенкан, інсценізували казку "Ходить Гарбуз по городу", розмальовували гарбуза та створили власноруч з паперу.

Вкінці пригостилися солодощами від Гарбуза. Діти

,зробили висновок, що потрібно проявляти любов і повагу до людей, які зберігають у пам'яті народні традиції та звичаї нашого народу.