Дата: 24.11.2023 13:28

День української писемності та мови - це свято, яке нагадує нам про культуру та ідентичність українців. У дружній та творчій атмосфері учні та учениці 5 класу разом із класним керівником Хижняк Ю.С. провели мовну гру-посиденьки «Знавці української мови». Діти виконували цікаві завдання, дізнавалися про традиції українців та поповнювали свій словничок ще не відомими словами.

Плекаймо та дбаймо про красу та чистоту рідної мови!!!

У 3 класі вчителем Ярошенко Н.Г. проведена виховна година української мови та писемності.

Україна та її культура святкують своє відродження. Дуже багато жорстоких літ і століть пережила наша невмируща мова, але мужньо витерпіла наругу.

Мова - це показник культури людини. Зречення рідної мови, зрештою призводить не тільки до мовної деградації, а й до самознищення особистості.

Метою заходу є формування розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.

Розширення знань про красу і багатство рідної мови, розвиток в учнів акторських навичок, вміння працювати в групі, пробудження почуття національної гідності.

Школярі із задоволенням долучились до роботи та виконали багато пізнавальних завдань.