Проєкт «ПРО. Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей»

Дата: 22.11.2023 22:42

18 жовтня 2023 року завершився цикл тренінгів для 13 закладів освіти 4-х громад Київської області, що відбулися в рамках проєкту “Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей”, що спрямований на розвиток та підтримку освітніх управлінців у громадах в період кризи.

🎲Під час сьогоднішньої завершальної зустрічі учасники грали в симуляційну гру "Безпечна громада" та підводили підсумки тренінгового навчання.

🌈Психологи проаналізували дитячі малюнки "Безпечна школа очима дітей", які намалювали учні 1-11 класів усіх закладів освіти - учасників проєкту та довели істинність формули безпечне середовище +безпечний дорослий= дитина у безпеці.

📒Далі учасники проведуть власні тренінги у закладах освіти і поширять набутий безпековий досвід серед колег-освітян.

💙Дякуємо Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ» та ULEAD з Європою / ULEAD with Europe за можливість провадити маленькі зміни, які стануть початком великих місій!