Всесвітній день хліба

Дата: 22.11.2023 22:14

Всесвітній день хліба (World Bread Day)🍞 відзначається щорічно 16 жовтня. Свято було засновано у 2006 році з ініціативи Міжнародного союзу пекарів і пекарів-кондитерів.🥮🍂

Виховна година "Хліб- усьому голова!" для учнів 1 класу Шамраївського НВК, метою якої є: виховання шанобливого ставлення дітей до хліба, до важкої хліборобської праці, формування уявлення дітей про хліб, як про необхідний продукт харчування та як про святиню, ознайомлення дітей із народними звичаями, пов'язаними з хлібом.

З метою прищеплення вихованцям бережливого ставлення до хліба, поваги до людей праці та ознайомлення з історією виникнення хліба у 3 класі (класний керівник Ярошенко Н. Г.) відбулась година спілкування "Цінуймо хліб, бо він - життя". Школярі переглянули відео " Від зернини до хлібини", виготовили буклети на цю тему, корзинки "Хліб -наша святиня", склали асоціації до слова хліб, опрацювали прислів'я та пам'ятку " Правила поводження з хлібом." Діти зробили висновок, що хліб - сила і могутність держави.

Сьогодні, як і в усі часи, в будь-якій країні світу хліб користується незмінною любов'ю. Люди різних національностей завжди дбайливо ​​ставилися до хліба. Йому відводилося найпочесніше місце на столі, він був і залишається символом життя.🌾🌞

Хліб, як сонце, - каже мати.

Хліб, як сонце, - каже тато.

Хліб, як сонце, - кажуть люди.

Хліб, як сонце, з нами всюди.