Урок доброти "Тварини наші друзі"

Дата: 22.11.2023 21:49

Учні 1-Б класу Сквирського академічного ліцею люблять та шанують наших менших друзів тварин. Вони долучились до проведення Всесвітнього дня захисту тварин та провели урок доброти "Тварини наші друзі". Всі охочі мали змогу поділитися фотографіями своїх домашніх тваринок та розповісти цікаві історії про них, граючись у гру "Кореспондент". Учні класу грали в гру"Хто більше", в якій називали тварин на вибрані букви, розгадували загадки. Цікавою була гра "Зрозумій тварин", де діти за описом та фото розгадували тварин. Також склали асоціативний кущ "Допомога тваринам" та створили колаж . Учні запам'ятали, що всім братам нашим меншим потрібна допомога, любов та ласка. Кожен має пам'ятати, що ми відповідаємо за тих, кого приручили.